O nás

Slow fashion. Udržateľnosť. Ohľaduplnosť k budúcim generáciám.

Moje meno je PhDr. Mária Lipovská a som zakladateľkou eshopu Pravekozusiny.sk

Tento eshop som založila v súlade so svojím presvedčením o nevyhnutnosti používania ekologických materiálov v odevnom priemysle, schopných uspokojiť súčasné módne nároky bez ohrozenia schopnosti budúcich generácii uspokojiť svoje potreby.

Som vďačná za rovnako zmýšľajúcich ľudí a rastúci dopyt po odevoch a doplnkoch z pravých kožušín, ktoré bezpochyby takým materiálom sú. Vedeli ste, že pravá kožušina sa v pôde zrecykluje  tak rýchlo, ako opadané lístie zo stromu, t.j. do 90 dní?

Po rokoch v ústraní sa pravé kožušiny dostávajú znova na výslnie a trend udržateľnej módy, módy, ktorá nezaťažuje životné prostredie im veľmi praje.  


Kožušiny, z ktorých modely pre Vás dovážame my, sú od rôznych svetových výrobcov a pochádzajú výlučne z umelého chovu. Žiaden z našich dodávateľov nepracuje s kožušinami z divokých zvierat.

Niektoré modely nakupujeme už hotové a niektoré pre nás šijú kožušníci v našich nakontraktovaných dielňach po celom svete a my sa snažíme neustále nadväzovať nové spolupráce, aby sme vám ponúkli vždy niečo nové, pekné a trendové.

Každý nový produkt s manželom nafotíme v reálnom stave a týmito reálnymi fotografiami zapĺňame náš eshop a sociálne siete.


Snažíme sa prinášať prijateľné ceny a vychádzať v ústrety každej zákazníčke, každému zákazníkovi, aby sme priviedli náš spoločný obchod k obojstrannej spokojnosti. Vždy však môžete tovar, s ktorým nie ste úplne spokojný, vrátiť, aj keď ho pre Vás vyrobíme na zákazku. 


Kúpou kožušiny si robíte radosť na dlhú dobu, možno na celý život, to máme na pamäti vždy, keď odpovedáme na Vaše emaily alebo dvíhame telefóny.
Prajeme si, aby ste si u nás našli niečo, po čom siahnete do skrine vždy a znova, skrátka to pravé... 


Príjemný deň a ešte krajšie nakupovanie!
PhDr. Mária Lipovská,  majiteľka eshopu

 

pravekozusiny.sk nájdete na GLAMI.sk